Кіпр

Дизайн без назви (5)

Про країну

Кіпр – невелика держава східного узбережжя Середземного моря є третім за величиною островом Середземномор’я. На Кіпрі гостей чекає класичний середземноморський відпочинок із розвиненою туристичною інфраструктурою, теплим морем і хорошим сервісом. Туризм є значущою складовою економіки країни. Гостинні жителі Кіпру приймають туристів з усією привітністю й добротою.

На території Кіпру розташовується безліч бухт і заток, а зелені долини обрамляють гори. Ландшафтні особливості острова визначаються гірськими ланцюгами, які знаходяться паралельно один одному. Уздовж північного узбережжя простягнулася Кіренійська гряда, звідки в ясну погоду відкривається краєвид на узбережжя Анатолії (80 км від острова). Південно-західну частину Кіпру займає гірський масив Троодос. Тут знаходиться Олімп — найвища точка острова (1951 м).

  • Грецька мова є офіційною мовою в Республіці Кіпр. Англійська мова також широко поширена і використовується для спілкування в туристтичній сфері, магазинах, ресторанах тощо.

01 січня 2008 року Республіка Кіпр ввела євро (€) у якості офіційної валюти, замінивши кіпрський фунт (CY £). Обміняти валюту можна в банку, аеропорту, в обмінних пунктах і готелях. Час роботи банків — з 08:30 до 13:00, вихідні дні — субота та неділя. Готелі, великі магазини й ресторани приймають кредитні картки.

Безвізовий режим для власників біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів.

Інформація від спеціаліста

Як дістатитись до Кіпру?

Рекомендовані готелі

Регіони

Ларнака

Лімасол

Айя Напа

Додаткові послуги

Екскурсії на Кіпрі

Трансфери на Кіпрі

Весільні церемонії на Кіпрі