Про країну

Єгипет – країна з давньою історією, де є багато нерозгаданих таємниць. Тут кожна пам’ятка зберігає таємниці минулого. Крім знаменитих пірамід і храмів, країна приваблює мальовничими пейзажами Середземного і Червоного морів, спекотним пустельним і пляжним відпочинком. Гостинні місцеві жителі, традиційні страви і колоритні міські пейзажі допоможуть вам проникнути в атмосферу Єгипту і повністю відчути його.

Цивілізація на цій території виникла понад 5 тисяч років тому. За цей час тут правили єгипетські фараони, ассирійці, перси, македонці, римляни, араби, османи. Сьогодні Єгипет – арабська держава. Це республіка на чолі з президентом. Зараз Єгипет – одне з найпопулярніших місць відпочинку для туристів.

Офіційною мовою Єгипту є арабська, але більшість населення вільно володіє англійською та французькою. В Єгипті існує чітке розмежування між офіційною та розмовною мовами. У повсякденному житті єгиптяни спілкуються між собою одним з арабських діалектів. У ділових розмовах і діловодстві використовується висока арабська мова, яку рідко можна почути в повсякденному житті.

Єгипетський фунт – валюта Єгипту. Один єгипетський фунт дорівнює 100 піастрам. Міжнародне позначення: EGP. На єгипетських цінниках частіше зустрічається інша скорочена назва фунта – L.E. (з французької – Livre égyptienne).

Ознайомтеся з візовою інформацією тут

Регіони

Шарм Ель Шейх

Хургада

Марса Алам

Макаді Бей

Додаткові послуги

Трансфери

Послуги в аеропорту

Екскурсії