Угорщина знаходиться у Центральній Європі. На півночі вона межує зі Словаччиною, на сході – з Румунією та Україною, на півдні – із Сербією, Хорватією, а на заході – зі Словенією та Австрією. Загальна площа цієї країни становить 93 030 квадратних кілометрів, а загальна довжина державного кордону – 2 242 км. До складу республіки входить 19 областей, 5 великих міст є адміністративними центрами. До них входить і Будапешт. Саме в цій країні знаходиться найбільше озеро в Центральній частині Європи – озеро Балатон, яке вважається справжнім прісноводним морем. Всім відома гора Токай також розташована в Угорщині. Прославилася вона своїми печерами, унікальними виноградниками, винними льохами та вишуканими винами. Саме в Угорщині знаходиться понад 500 джерел, які мають унікальні цілющі властивості. Фортеці, замки, палаци, бастіони, старовинні церкви та монастирі вражають кожного туриста своєю пишністю та неперевершеною красою. Багато туристів до Угорщини приваблюють безліч форм народного мистецтва, а також традиційні паради верхової їзди.

В Угорщині офіційною мовою є угорська, яка належить до фінно-угорської родини мов, разом з мансійською та хантійською мовами складає угорську групу. Значна частина населення вільно розмовляє англійською, а люди похилого віку можуть говорити німецькою.

Форинт – офіційна валюта Угорщини. Міжнародне позначення форинту: HUF. Один форинт дорівнює 100 філерам, але зараз філер вже не використовується. В Угорщині користуються банкнотами наступних номіналів: 100, 200, 500, 1000, 2000, 5000, 10000 та 20000 форинтів. Крім того, у обігу знаходяться монети номіналом 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 форинтів. Найчастіше готелі, магазини та ресторани в Угорщині приймають до оплати картки Visa, MasterCard та American Express.

В Угорщині банки працюють з 08:00 до 16:00 з понеділка по п’ятницю, у вихідні, як правило, вони не працюють. Але в центрі міста деякі обмінні пункти працюють і в суботу, і в  неділю. До того ж, поміняти гроші гості міста можуть цілодобово в готелях або автоматах обміну валют. Курс обміну валют у містах Угорщини приблизно той самий, але сильно завищений він на вокзалах та аеропортах. Після обміну валют до виїзду з території Угорщини слід зберігати довідку про валютну операцію. Обмін грошей із рук в Угорщині не рекомендується

Немає обмежень щодо Covid 19 для туристів

Відкрийте для себе багатство термальних джерел, які розташовані по всій країні, пориньте в цілющі води та відчуйте момент справжнього релаксу. Незалежно від того, чи шукаєте ви спокійну атмосферу курортного міста або розкіш лікувального спа-комплексу, Угорщина пропонує вам безліч варіантів відпочинку, відновлення та лікування.

В пакет процедур входять такі додаткові опції від нашої компанії:

– завчасний запис на прийом до лікаря, аби не втрачався дорогоцінний час на курорті

– переклад з угорської мови під час візиту до лікаря

– підтримка представника компанії під час всього перебування на курорті 

– оперативна підтримка, підбір та бронювання

Більше інформації ви можете знайти на сторінці Угорщина Лікувальна

Угорщина лікувальна

Курорти

Будапешт

Хайдусобосло

Екскурсійні тури

American Summer Camp Hungary

Formula -1 в Будапешті (27.07-01.08.2022)

Екскурсії

Групові екскурсії

Індивідуальні екскурсії

VIP екскурсії

Додаткові послуги

Індивідуальні трансфери

VIP трансфери

Додаткові послуги в аеропорту