Про країну

Італія – один з найбільших регіонів міжнародного туризму. Вона поєднує в собі безтурботний відпочинок на морському узбережжі та шопінг у столиці моди; екскурсії місцями, де зароджувалася культура західної цивілізації, і неймовірно смачну італійську кухню. Це країна любові до життя та його суті. Докази можна знайти в кожному мальовничому куточку цієї країни. В Італію легко закохатися. Достатньо лише озирнутися навколо.

Італійці подарували світові найбільших художніх геніїв: живописців, архітекторів, скульпторів, які залишили на Апеннінському півострові сотні шедеврів. 53 з них включені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і це більше, ніж у будь-якій іншій країні світу. Головними культурними центрами Італії є Рим, Неаполь, Мілан, Флоренція, Венеція та Турин.

Ця країна змушує вас відчути себе як у райському куточку. Неймовірна природа півострова, оточеного п’ятьма морями, розкиданого 1500 кришталево чистими озерами, прикрашеного надзвичайними рослинами, переносить вас в інший світ, де навіть простий акт дихання здається іншим.

Кожна людина, яка планує відвідати Італію, заздалегідь готується до чудового щоденного харчування. І не дарма! Майже на кожному кроці ви знайдете затишний ресторан, кафе або сімейну таверну, де подають середземноморську пасту, піцу, мінестроне, карпаччо, різотто та лазанью. На десерт замовте всесвітньо відоме італійське морозиво та келих вина з місцевої домашньої виноробні.

Офіційною мовою в Італії є італійська.

Сьогодні Італія є частиною єврозони – регіону європейських країн, які використовують євро як офіційну валюту. Ватикан також використовує євро як офіційну валюту.

Валютний знак євро – €, а код – EUR. В Італії частіше зустрічається символ, написаний після цифри, як, наприклад, 10 євро.

Євро є другою валютою, якою найбільше торгують на світових валютних ринках, і випускається Європейським центральним банком.

Він замінив стару італійську валюту, італійську ліру (ліри у множині), яка була законним платіжним засобом до лютого 2002 року.

Ознайомтеся з візовою інформацією тут

Ознайомтеся з інформацією про Ковід 19 тут

Регіони

Екскурсійні тури

Фарби Італії

Таємниці елегантної півночі

Екскурсії

З Флоренції

З Мілану

З Венеції

З узбережжя Одісея

Додаткові послуги

Трансфери