Про країну

Мальдіви офіційна назва Мальдівська Республіка — країна у північній частині Індійського океану що розташовується на островах у центральній північній частині Індійського океану, територія країни простягається з півночі на південь на 900 км і перетинає екватор. Найближчими сусідами країни на півночі є Шрі-Ланка (700 км на схід) та Індія.
Територія країни складається з коралових островів, що є вершинами давніх вулканів, які вкрито океанічними водами. Налічується 1196 коралових островів та піщаних мілин, які згруповано у 26 атолів. 202 острови населені. Більшість островів низовинні — жоден із них не підіймається вище 2 м над рівнем океану. На їх узбережжі — піщані пляжі з кокосовими пальмами.
Мале — столиця, найбільше місто та назва однойменного острова у Мальдівській Республіці. Мале розташоване на південному краю атола Північне Мале (Атол Каафу). Це також одна з адміністративних одиниць Мальдівів.
Клімат — екваторіально-мусонний. Середньомісячні температури коливаються від +24 до +30 °С. Опадів — до 2500 мм на рік. Сезон дощів — протягом квітня-жовтня, коли дме південно-західний мусон. Сухий сезон супроводжується північно-східним мусоном (грудень-березень).

Державна мова – дівехи (мальдівська) належить до Індо-Іранської мовної сім’ї. У Мале та на курортах широко використовується англійська мова. Поза туристичною зоною розмовляти англійською мовою іноді буває важко, але більшість населення володіє англійською мовою.

Мальдівська Руфія – це валюта Мальдівських островів. Назва «руфія» походить від санскриту (коване срібло). Середній обмінний курс складає 12,85 руфії за долар США.

Інформацію по візі Ви можете перевірити за посиланням 

Інформацію про Covid – 19 Ви можете перевірити за посиланням 

Курорти

Арі Атол

Баа Атол

Вааву Атол

Дхаалу Атол

Маафуші

Ноону Атол

Лавіані Атол

Раа Атол

Гаафу Аліфу Атол

Мале Атол

Адду Атол

Додаткові послуги

Трансфери

Послуги в аеропорту