Про країну

Маврикій, офіційно Республіка Маврикій, є острівною державою в Індійському океані приблизно за 2000 км (1200 миль) від південно-східного узбережжя африканського континенту, на схід від Мадагаскару. Він включає в себе головний острів (також званий Маврикієм), а також Родрігес, Агалега і Сен-Брандон. Острови Маврикій і Родрігес разом із прилеглим Реюньйоном (заморський департамент Франції) є частиною Маскаренських островів. Столиця і найбільше місто Порт-Луї знаходиться на Маврикії, де зосереджена більша частина населення. Ці острови виникли внаслідок гігантських підводних вивержень вулканів, що сталися за тисячі кілометрів на схід від континентального блоку, що складається з Африки та Мадагаскару. Вони більше не є вулканічно активними, і гаряча точка тепер знаходиться під островом Реюньйон. Маврикій оточений переривчастим кільцем гірських хребтів висотою від 300 до 800 метрів над рівнем моря. Маврикій є великим туристичним напрямком, а сектор туризму є четвертим джерелом доходу в економіці Маврикія. Острівна держава має тропічний клімат з чистими теплими морськими водами, пляжами, тропічною фауною і флорою, а також багатонаціональним і культурним населенням. Наразі на Маврикії знаходяться два об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а саме Ааправасі Гхат і культурний ландшафт Ле Морн. Крім того, національний парк “Ущелини Блек-Рівер” наразі перебуває в попередньому списку ЮНЕСКО.

У Парламенті офіційною мовою прийнято англійську, хоча члени Національної Асамблеї можуть висловлюватися і французькою. Однак, загалом англійську прийнято вважати офіційною мовою Маврикія, як мову державної влади, адміністрації та судочинства.
У повсякденному житті жителі Маврикія можуть вибирати мову спілкування залежно від ситуації. У домашній обстановці найчастіше використовується креольська або бходжпурі, у бізнесі та діловій обстановці застосовується французька або креольська, англійська – у школах і управліннях. Більшість газет і ЗМІ використовують французьку. Маврикійська креольська, якою розмовляють 90% населення, вважається рідною мовою маврикійців і найчастіше використовується в неформальній обстановці. Маврикійська креольська заснована на французькій, і зберігає французьку вимову і словниковий склад.

Маврикійська рупія MUR = 100 су.

Інформацію по візі Ви можете перевірити тут

Курорти

Західне узбережжя

Східне узбережжя

Південне узбережжя

Північне узбережжя

Додаткові послуги

Трансфери

Послуги в аеропорту