Про Країну

Сейшельські острови називають “раєм на землі”. Дивовижна природа, чисті пляжі з білосніжним піском і романтична атмосфера усамітнення щороку приваблюють сюди тисячі мандрівників. Туристи приїжджають сюди цілий рік, оскільки сезон відпочинку на островах ніколи не закінчується. Унікальне розташування Сейшельських островів дає змогу відпочивати тут 365 днів на рік. Сейшельські острови пропонують чудовий снорклінг, дайвінг і риболовлю, великі можливості для піших і велосипедних прогулянок.
Сейшели – архіпелаг, розташований в Індійському океані на південь від екватора, в 950 км на північ від Мадагаскару. Географічно Сейшели діляться на дві групи островів – зовнішні та внутрішні. Внутрішні прилягають до острова Мае і розташовані в центральній частині Сейшельського архіпелагу. Здебільшого вони складаються з гранітних скель і вкриті зеленою тропічною рослинністю, тож височіють над морем немов розкішні казкові сади. За площею “внутрішні острови” становлять приблизно 48% усього Сейшельського архіпелагу. Тут проживає основна частина населення країни.

Офіційними мовами на Сейшельських островах є англійська, французька, сейшельська креольська. Остання, заснована на французькій мові, безумовно, найпоширеніша мова на архіпелазі, якою розмовляють 95 % місцевого населення. Проте країна була Британською колонією понад півтора століття, тому англійська мова залишилася головною мовою, яка використовується і в уряді, і в бізнесі. Французька мова була введена до британського правління і використовується в основному завдяки франко-сейшельській меншині та близькості мови до сейшельської креольської мови.

Грошова одиниця держави Сейшели – сейшельська рупія. Міжнародне позначення – SCR. Одна сейшельська рупія дорівнює 100 центам.
У грошовому обігу перебувають банкноти номіналом у 10, 25, 50, 100 і 500 рупій, а також монети в 1 і 5 сейшельських рупій і 1, 5, 10 і 25 центів.

Інформацію щодо візи Ви можете перевірити тут

Курорти

о. Ла-Діг

о. Праслін

о.Силует

Додаткові сервіси

Трансфери та інше

о.Мае, о.Праслін, о.Да-Діг

Міжострівний пором

о. Праслін, о.Ла Діг

Внутрішній переліт

о. Праслін