Про країну

Чи можна зустріти на землі людину, у якої при слові Іспанія не забилося б сильніше серце? Напевно, ні.
Для одних Іспанія – це сонце, що щедро зігріває і освітлює вершини величних гір і безкраї пляжі. Для інших – горда гітара і пристрасне фламенко, для третіх – легендарна шляхетність і хоробрість Дон Кіхота, для четвертих – безкраї поля ароматних апельсинових плантацій і оливок. Хто з нас не впивався поезією Гарсії Лорки та літературним шедевром Сервантеса, не захоплювався полотнами Ель Греко, Веласкеса та Гойї, хто не дивувався подвигам великих мореплавців минулого, що вирушали в далекі невідомі світи? А мистецтво епатажного Сальвадора Далі? Ми можемо багато сперечатися, є шанувальники, а є активні критики, але байдужих у будь-якому разі немає.
Іспанія – це елегантні міста, що вражають античними розкопками, полум’яніючою готикою, вишуканим Ренесансом чи чуттєво-порослим бароко, горбиста сільська місцевість із турботливо обробленими полями й виноградниками, оливковими плантаціями, розкішні довгі пляжі на піщаних узбережжях та в маленьких бухтах, обрамлених скелями й соснами. Іспанія – це пурпурове вино і делікатесний хамон, дзвін кастаньєт і пронизливі пісні, яскраві нескінченні свята і чудові музеї. Іспанія багатолика, у кожного вона буде своя.
Іспанія офіційно називається “Королівство Іспанія”. Це суверенна держава на південному заході Європи і частково в Африці, член Європейського союзу і НАТО. Країна займає більшу частину (80 %) Піренейського півострова, а також Канарські та Балеарські острови, має загальну площу 504 782 км² (разом із невеликими суверенними територіями на африканському узбережжі, містами Сеута і Мелілья), будучи четвертою за величиною країною в Європі.

Згідно з Основним Законом держави, офіційна мова Іспанії – кастильська. Усі громадяни зобов’язані знати її та мають право використовувати. Саме вона є основною на всій території країни. Водночас офіційними визнаються й інші мови, якими розмовляють у різних автономних провінціях відповідно до їхніх статутів. Багате мовне та діалектне розмаїття Іспанії є частиною її культурної спадщини і користується особливою повагою та захистом.
Крім кастильців, в Іспанії живуть каталонці, галісійці, баски, окситанці, астурійці, арагонці, які розмовляють своїми власними мовами (відповідно каталонською, галісійською, баскською, окситанською, астурійською та арагонською. Діалектом каталанської мови розмовляють валенсійці (офіційно він вважається валенсійською мовою). Каталанською також розмовляють жителі Балеарських островів.

Країна – учасниця Єврозони, валюта – євро (Euro). В обігу банкноти номіналом 5, 10, 20, 50, 100, 200 і 500 євро, а також монети номіналом 1, 2, 5, 10, 20 і 50 центів. Валюту можна обміняти в пунктах обміну валюти, у банках, у поштових відділеннях. Поширена оплата кредитними картами і дорожніми чеками. У містах у багатьох ресторанах, готелях, магазинах і торговельних центрах приймають картки платіжних систем Visa, American Express, Master Сard. Багато магазинів пропонують оформлення Tax Free.

Інформацію щодо візи Ви можете перевірити тут

Перевірте інформацію про Covid 19 тут

Регіони

Барселона

Валенсія

Коста-Брава

Коста-Дорада

Майорка

Аліканте

Тенерифе

Екскурсійні тури

Сонячна Барселона

Ваш неперевершаний Мадрид

Екскурсії

В Барселоні

В Мадриді

В Майорці

В Аліканте

У Валенсії

Додаткові послуги

Групові трансфери

Індивідуальні трансфери