Про країну

Шрі-Ланка — острівна країна, розташована в Індійському океані, на південний захід від Бенгальської затоки та на південний схід від південного краю Індії. Її часто називають “Перлиною Індійського океану” через її приголомшливу природну красу. Географія острова різноманітна: від незайманих пляжів уздовж узбережжя до пишних тропічних лісів, родючих рівнин і суворих гір у внутрішніх районах. Столиця Шрі-Ланки — Коломбо, яке також є найбільшим містом країни. Коломбо є економічним і політичним центром Шрі-Ланки. Клімат Шрі-Ланки є тропічним і характеризується високою вологою і сезонами дощів. Південно-західний мусон триває з травня по вересень. Під час цього сезону південно-західні райони країни отримують інтенсивні дощі. Північно-східний мусон триває з жовтня по січень. Під час цього сезону північно-східні райони отримують основні опади.

  • Шрі-Ланка є багатомовною країною з різноманітним населенням і різними мовами. Сингальська і тамільська є офіційними мовами країни і є розповсюдженими серед відповідних етнічних груп, які проживають в різних регіонах Шрі-Ланки. Англійська мова також має важливе значення і є мовою комунікації між різними мовними групами і іноземними відвідувачами. Вона використовується в офіційних справах, освіті, бізнесі, готелях, ресторанах і туристичних послугах. Багато шрі-ланкійців розуміють та розмовляють на англійській мові, особливо в містах і туристичних центрах.

Валютою, що використовується в Шрі-Ланці, є шрі-ланкійська рупія, скорочено LKR. Шрі-ланкійська рупія поділяється на 100 центів, але центові монети на практиці не використовуються. Обмінювати гроші та здійснювати фінансові операції можна в шрі-ланкійських рупіях в банках, обмінних пунктах, аеропортах та готелях Шрі-Ланки. Також можна використовувати кредитні та дебетові картки.

Візу для громадян України можна отримати: Після прибуття на Шрі Ланку (вартість 60 USD для дорослих, діти да 12 років безкоштовно) Оформити заздалегідь самостійно на сайті https://eta.gov.lk/slvisa/ (вартість 55 USD для дорослих, діти да 12 років безкоштовно) Замовити послугу з оформлення візи у нас (вартість 60 USD для дорослих, діти да 12 років безкоштовно) Віза з туристичною метою надається на термін не більше 30 днів.

Курорти Шрі Ланки

Додаткові послуги

Акції

Шрі-Ланка - індивідуальний трансфер у подарунок
Шрі-Ланка - Екскурсія Форт Ґалле в подарунок!