Про країну

Туреччина – гостинна та привітна країна з давньою історією, захоплюючими морськими та гірськими пейзажами. Вона пропонує визначні пам’ятки та розваги на будь-який смак: від пляжного відпочинку до відвідування найстаріших мечетей та руїн римських амфітеатрів. У Туреччині є все для активного туризму: дайвінг, віндсерфінг, рафтинг, каякінг, каньйони в гірських ущелинах Аланії, гірськолижні курорти Улудаг і Карталкая, а також можливість політати на параплані або повітряній кулі над Каппадокією. Якщо ви шукаєте більш традиційні та спокійні варіанти відпочинку, Туреччина запропонує вам морські круїзи, прогулянки сосновими лісами Кемера, походи в гори, відвідування травертинів Памуккале та басейнів Клеопатри. Це може здатися банальним, але Туреччина – справжній рай для туристів.
Турецька Республіка територіально розташована в Південній Європі та Азії. Країна має різноманітний ландшафт – скелясті гори, ліси, піщані пляжі та прерії. Вона межує з Грузією, Вірменією, Азербайджаном, Іраном, Іраком, Сирією, Грецією та Болгарією. Береги Туреччини омивають чотири моря: Чорне, Середземне, Егейське та Мармурове, а також протоки Босфор і Дарданелли. На заході країни протікає біблійна річка Євфрат. Найвища гора Арарат розташована на сході країни. Гора є символом для вірмен і предметом суперечки між двома державами.
Адміністративно-територіальний устрій Туреччини має як офіційний, так і неофіційний поділ. За офіційною структурою вона поділяється на 81 провінцію (іль), які управляються губернаторами, призначеними урядом країни. Провінції поділяються на райони (ilçe), яких налічується 957. Так звані статистичні (неофіційні) провінції складаються з 7 регіонів: Мармурового, Чорноморського, Егейського, Середземноморського, Центральної Анатолії, Східної Анатолії та Південно-Східної Анатолії.
Туреччина багата на пам’ятки давньої історії та природні пам’ятки. Незалежно від того, приїжджаєте ви сюди по роботі чи на відпочинок, обов’язково знайдіть трохи вільного часу для екскурсій. Тут так багато цікавих речей, якими можна зайнятися!

 

Офіційна мова – турецька. Турецька мова належить до групи тюркських мов. Сучасна турецька мова розвинулася на основі народної мови Туреччини, давньотюркських і середньоазіатських тюркських мов з великою кількістю запозичень з французької лексики. Арабський алфавіт зараз замінений латиницею, використовується тільки для арабської мови в мечетях, школах для вивчення Корану, на культових предметах і сувенірах. Писати турецькою мовою арабськими літерами заборонено законом.

 

Грошовою одиницею Туреччини є турецька ліра. Валюту можна обміняти в пунктах обміну валют і на пошті. Долари та євро приймаються до оплати майже скрізь.

Ознайомтеся з візовою інформацією тут

Курорти

Каппадокія

Стамбул

Анталія

Екскурсійні тури

Дивовижна Каппадокія

Спа-процедури та релакс в Афьоні

Спа та релакс в Ялові

Фестиваль повітряних куль у Каппадокії

Екскурсії

В Каппадокії

В Стамбулі

В Анталії

В Кушадасах

В Бодрумі

Додаткові послуги

Індивідуальні трансфери

Фотосессії