Запрошуємо до співпраці діючі турагентства України. Впевнені, що співпраця з Global Travel Hub буде плідною і приємною для Вас!

Для початку співпраці Вам необхідно:

1. Пройти реєстрацію на нашому сайті (де Ви самостійно створюєте індивідуальний логін і пароль агентства для входу на сайт gth.ua);
2. Надіслати на пошту документи вказані нижче [email protected] в темі листа вкажіть: Вашу юридичну назву агенції, співпраця.
a) копію виписки / витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, завірену підписом та печаткою підприємства;
b) копію банківської гарантії агентства (розмір фінансового забезпечення складає суму, еквівалентну не менше 2 000 євро), виданої банком або іншою кредитною організацією, завірену підписом та печаткою підприємства.
3. Завантажити Агентський договір. Заповнити виділені поля в договорі. Номер договору і дату укладання також обов’язково заповнити на першій сторінці і сторінці 15 (Додаток №1) – Вкажіть довільний номер на ваш розсуд;
4. Завантажити заповнений Агентський договір у “Вчасно“, підписати та надіслати на підпис нам (Наші реквізити [email protected], ЄДРПОУ 45131203). У разі відхилення договору з нашого боку, прохання уважно читати коментарі до документу (у “Вчасно”) про причини відхилення договору та у разі необхідності переробити документ.
5. Після перевірки всіх документів Вам буде наданий доступ до бронювання на нашому сайті.

УВАГА! Якщо після укладення Агентського договору у Вашій компанії змінюється фактична / юридична адреса, електронна пошта, телефони, прохання негайно повідомляти про це на електронну пошту [email protected], щоб уникнути проблем з отриманням оперативної інформації, підтвердженнями турів і виставленням рахунків.

З питань приєднання до співпраці ви також можете звертатись за вказаними нижче контактами:
Тел.:  +38 098 303 45 96;
E-mail: [email protected]

До Вашої уваги:

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: