Slovenia (1600 × 1200px) (Presentation)

Там, де Альпи стикаються з Середземним морем і Паннонська низовина стикається з Карстом, знаходиться Словенія. Ця маленька зелена країна простягається на площі 20 273 км2. Це одна з країн з винятковою кількістю найкращих спортсменів і багатою культурою. У Словенії неважко порівняти вартість товарів і послуг, оскільки вони оцінюються в одній із найважливіших світових валют – євро.

Словенія межує з Австрією на півночі та Угорщиною на північному сході. На сході, південному сході та півдні Словенія має кордон із Хорватією протяжністю 416 миль (670 км). На південному заході Словенія примикає до італійського портового міста Трієст і займає частину півострова Істрія, де вона має важливу берегову лінію вздовж Венеціанської затоки. Італійський регіон Фріулі-Венеція-Джулія розташований на заході.

Клімат у Республіці Словенії помірного типу. Умовно територія ділиться на три кліматичні зони: морське узбережжя із спекотним літом, теплою зимою та незначною кількістю опадів; північ і центр з помірним літом, прохолодною зимою та опадами до 3000 мм на рік; та схід із нечастими дощами до 700 мм на рік.

Словенія з м’якою погодою підходить для подорожей будь-якої пори року. Щоб вибрати найкращі дати для своєї подорожі, зверніть увагу на погодні умови у Словенії за місяцями.

Словенська мова, офіційна мова Словенії, є південнослов’янською мовою, але вона також має спорідненість із західнослов’янською чеською та словацькою мовами. Східні словенські діалекти змішуються з кайкавськими формами сербохорватської мови, але літературна словенська мова далека від своїх хорватських відповідників, і вона запозичує слова з німецької та італійської мов, якими досі розмовляють старші покоління словенців.

Євро

Як дістатись

Популярні, вигідні та зручні вильоти з:

– Варшава, Катовіце, Яси, Відень

Аеропорт прильоту зі зручними трансферами:

– Любляни

 

 

Макети GTH NEW

Курорти

Любляна

Любляна – зелена столиця зеленої країни. Район по обидва боки річки з його мальовничими мостами та центральним ринком завдячує своїм характерним виглядом видатному архітектору Йоже Плечнику. Місто тисячі подій оточене парками та заповідними територіями.На кожному кроці ви будете здивовані природними та культурними перлинами Словенії. Вас цікавить, що варто побачити в Любляні? Пять головних місць для відвідування: Люблянський замок, Міст Дракона, Центральний ринок, Національна галерея, Будинок архитектора Йоже Плечника

Блед

Озеро Блед – туристична перлина глобального масштабу на краю національного парку Триглав була номінована одним із семи нових чудес світу. Відрізняється м’яким, цілющим кліматом і термальними джерелами озерної води.Острів Блед – єдиний природний острів у Словенії.Блед, найпривабливіший зелений альпійський центр, радує туристів унікальними враженнями від природи, культури та історії, спорту та кухні в усі пори року.

Гірськолижні курорти

Краньська гора

Краньська Гора є привабливим гірським і туристичним спортивним центром протягом усього року. Взимку тут змагаються гірськолижники, а найкращі стрибуни з трампліна встановлюють нові рекорди на сусідній Планіці. Велосипедисти намагаються підкорити найвищий словенський перевал, а туристи можуть зупинитися біля багатьох визначних місць.

Мариборське погір’я

Це чудова відправна точка для тих, хто хоче відкрити для себе особливості Східної Словенії. Гірськолижні схили, пішохідні та гірські стежки рясніють серед зелених пагорбів східної частини Альпійської Словенії – і все це лише за два кроки від міста. У центрі міста росте найстаріша виноградна лоза у світі.

 

Найбільший гірськолижний центр у Словенії, міський гірськолижний схил Марібора, є місцем збору всіх любителів снігу – тих, хто катається на лижах, бордах чи санях. І після цілого дня різноманітних подій ви зможете насолодитися ще більшою різноманітністю подій на схилах. Це не apres-ski, це справжня сага Штаєрського краю! Щоб відновити сили та розслабитися, насолоджуйтеся оздоровчими процедурами на Погор’ї або під ним.

Рогла

Рогла – гори Погор’я приваблюють великими лісами, торф’яними болотами та озерами. Стежки з’єднують Роглу з лижними трасами та Зрече з його термальною водою з цікавими селами. Недалеко від Словенске-Коньїце знаходиться KSEVT, Культурний центр європейських космічних технологій Германа Поточника Ноордунга.

Терми та лікування

Доленьске Топліце

Письмова історія Доленьске

Топліце бере свій початок з 1228 року. Півтисячоліття потому, у 1776 році, тут був побудований готель Vital, а в 1899 році – готель Kristal. Обидва готелі працюють і сьогодні. Ви можете насолодитися термальною водою в басейнах готелю та в оздоровчому центрі Balnea, який займає площу 9200 м2 і гарантує, що навіть найвибагливіші гості будуть у захваті.

 

Досвідчені та висококваліфіковані фахівці пропонують широкий спектр програм для відпочинку та зміцнення здоров’я. Як профілактичні, так і лікувальні програми, які проводяться в Центрі медичної реабілітації, сучасне медичне обладнання охорони здоров’я

курорт також має велике значення.

Моравське Топліце

Територія, яку колись охоплювало Паннонське море, містить багато природних цікавинок. Серед них унікальна чорна термомінеральна вода зі специфічними лікувальними властивостями. Ця вода допомагає при лікуванні ревматичних захворювань, захворювань дихальної системи та шкіри, а також у реабілітації після травм та операцій на опорно-руховому апараті. Першокласні терапевтичні та оздоровчі послуги доповнюються великою кількістю можливостей для відпочинку, відпочинку та розваг.

Рогашка Слатина

Один літр мінеральної води Donat Mg містить понад 1000 мг магнію, що робить її водою з найвищим вмістом мінералів у світі. Чудодійну силу мінеральної води Рогашка вперше дослідили алхіміки в 1572 році, але навіть сьогодні вона викликає інтерес, оскільки містить ряд інших речовин, які допомагають організму працювати ефективніше.

 

Справжній розквіт курорту відбулося через два століття: у другій половині 19 століття, коли Рогашка переживала золотий вік під керівництвом графа Фердинанда Аттемса, курорт відвідували правлячі родини та представники високого дворянства. Цю обрану клієнтуру розважали деякі з видатних митців того часу, серед яких Ференц Ліст.

 

Прекрасне місце для прекрасних вражень

Будинки з пишнотою габсбурзьких традицій, сучасна термальна рив’єра та комплекс басейнів з термомінеральною водою, оздоровчі центри та косметичні програми, а також чудовий медичний центр – найважливіші, але не єдині причини відвідати Рогашку. Місце з багатою історією як оздоровчий курорт, Рогашка пропонує безліч спортивних заходів та розваг, а місцеві традиції виготовлення скла та приваблива сільська місцевість Козьянських пагорбів лише додають йому чарівності.

Шмар’єске Топліце

Terme Шмар’єске Топліце

має шість термальних басейнів для відпочинку та відпочинку своїх гостей. Дерев’яний басейн у Термах Шмар’єшке Топліце побудований над джерелом термальної води з температурою 32°C. Оскільки в басейн постійно надходить прісна термальна вода, температура води та її цілющий мінеральний склад залишаються незмінними. Щовечора басейн осушується, а до ранку знову наповнюється чистою термальною водою з усіма її цілющими властивостями. У курортному парку також є озеро, наповнене теплим джерелом. Вже кілька років тут росте індійський лотос – дуже рідкісний для Словенії вид рослини.

 

Цей сучасний курорт серед зелених лісів відомий перш за все своїм центром Vitarium Spa&Clinique, який пропонує широкий спектр сучасних і ефективних медичних оздоровчих програм і послуг (програми схуднення, програми детоксикації). Релаксаційні програми допомагають зберегти рівновагу, бадьорість, здоров’я на всіх етапах життя.

Зрече

У терме Зрече завжди є те, що ви можете зробити для себе та свого здоров’я. Унікальний природний засіб – Погорський торф – відрізняється своєю екологічною чистотою та ефективністю при лікуванні та полегшенні ревматичних та інших захворювань.

 

Відпочинок і  Широкий вибір масажів, ванн і розслаблюючих програм, які наповнять вас новою енергією та відновлять тіло та душу – повне задоволення та розслаблення навіть для найвибагливішого гостя. Ви можете вибрати з різноманітних масажів у поєднанні з цілющими травами, ефірними оліями, солями та грязями. Особливе місце займає центр традиційної тайської терапії Sawaddee. У Sauna Village Вас попестять теплом, сп’яніють ароматами та підбадьорять кольорами та звуками

 

Завдяки м’якому гірському клімату та безмежним можливостям для спорту та відпочинку, це ідеальне доповнення до спа-центру – цілий рік.