Подорож як костюм, зроблений на замовлення!

Подорожі – це, безумовно, одна з найбільших радощів у житті. Хто з нас не мріє про пригоди у далеких куточках світу? Однак, як і з одягом, один розмір, колір та стиль не завжди підходить усім. Подорож має бути точно такою, якою бачить її турист – індивідуальною, унікальною і яка відповідає саме його потребам.

Тому туроператор Global Travel Hub з радістю готовий запропонувати послуги «travel-ательє», надаючи індивідуальні тури, як індивідуальні костюми, створені на замовлення. Ваші туристи отримують можливість вирушити у подорож, що точно відповідає їхнім бажанням та потребам. А ви, як агент, отримуєте всебічну підтримку і професійну роботу з нашими менеджерами.

Наші послуги включають:

Від лоу-кост у межах країни до далекомагістральних рейсів. Також, у нас є можливість поставити на опцію квитки а/к «Wizz Air» до 48 годин (абсолютно безкоштовно). Підберемо найкращі варіанти пересадок та тарифи.

Ми знайдемо найкращі варіанти маршрутів, враховуючи вподобання та бюджет туристів.

Можемо запропонувати як групові, так і індивідуальні трансфери за маршрутом туру: від звичайних авто до авто преміум-класу, а також організувати трансфери на катерах, вертольотах, гідролітаках і т.п.

Насолоджуйтесь культурною та історичною спадщиною без зайвих черг та турбот.

Наші професійні гіди допоможуть дослідити місцеві визначні пам’ятки та дізнатися цікаві історичні та культурні факти. визначних пам’яток столиці Угорщини.

Ми підберемо найкращі варіанти розміщення на період подорожі: готелі, апартаменти або розкішні вілли у будь-якій точці світу: це може бути Мачу-Пікчу або Бора-Бора, Лапландія або Мадагаскар. Можливо, вашим туристам знадобиться лише одна ніч проживання у якості транзиту в Будапешті або Варшаві, Мюнхені чи Бухаресті? Все це і навіть більше під силу нашим спеціалістам.

Географія можливих подорожей не обмежується країнами на нашому сайті. Поряд із цим ми можемо запропонувати як екзотичні напрямки (Домінікана, Мексика, Індонезія, В’єтнам, Сінгапур, Малайзія, Венесуела (о. Маргарита), Французька Полінезія), так і відпочинок у горах (Швейцарія, Франція, Австрія, Італія). І звичайно ж екскурсійні тури найкращими містами та столицями світу від Праги до Нью-Йорка.

Ми підбираємо кожен елемент подорожі з турботою та увагою до деталей, щоб досвід ваших туристів був неповторним і саме таким, яким вони його бачать у своїх мріях про ідеальну подорож!

Скористайтеся послугами нашого «travel-ательє» та створіть для своїх туристів їхню власну експедицію, яка ідеально підходить саме їм.


Найбільш зручним та швидким способом сформувати запит на організацію та розрахунок індивідуального туру є заповнення форми на нашому сайті.

Однак, якщо параметри форми не відповідають вашому запиту (напрямок, місто вильоту тощо) ви можете надіслати запит електронною поштою на адресу [email protected]