Про країну

Незалежна республіка, розташована на території Центральної Європи, що виникла в 1993 році в результаті розпаду соціалістичної Чехословаччини на дві незалежні держави: Чехію та Словаччину. Чеська республіка позбавлена виходу до моря, на півночі вона межує з Польщею, на сході – зі Словаччиною, на півдні – з Австрією, на заході – з Німеччиною. Загальна площа країни складає 78 864 кв. км. Столиця – місто Прага. Держава знаходиться у географічному центрі Європи. Територію Чехії можна умовно поділити на два основні регіони – Богемія на заході та Моравія на сході. Західна частина країни в основному складається з рівнин, пагорбів і плато, оточених низькими горами. У цьому регіоні знаходяться Рудні гори, Чеський ліс, Шумава. Східні регіони це переважно горбиста місцевість. Чехія – країна, яка приваблює туристів не лише екскурсійними турами чарівною Прагою, а й своїми унікальними лікувальними курортами та санаторіями. Карлові Вари, Маріанські Лазні, Франтішка Лазні, Теплиці, Подебради — міста, які славляться не лише своєю природною красою та архітектурними пам’ятками, а й мінеральними джерелами та лікувальними грязями. А місто Яхімов – перший у світі радоновий курорт, основнф скарби якого – бікарбонат-натрієво-термальні мінеральні води із природною радіоактивністю.

Близько 95% населення Чехії становлять корінні етнічні чехи. Говорять вони традиційною чеською мовою. Також у мові закріпилося багато запозичень із німецької мови. Існує три найбільш поширені діалекти – це чеський, середньоморавський, східноморівський.

Грошова одиниця Чехії – чеська крона (CZK). Розраховуватись в Чехії найвигідніше чеськими кронами, але практично у всіх туристичних місцях до оплати приймаються євро.

Інформацію по візі Ви можете перевірити за посиланням here

Інформацію про  Covid – 19 Ви можете перевірити за посиланням here

Регіони

Карлові Вари