Екскурсії з Афін

Оглядова екскурсія по Афінах

Знайомство з Афінами починається з Акрополя Афін – найбільшого в світі витвору мистецтва. Ви також побачите головні визначні пам’ятки столиці: будівлю Парламенту та національних гвардійців, Храм Олімпійського Зевса, білий мармуровий стадіон, де в 1896 році відбулися перші сучасні Олімпійські ігри, будівлю Афінського університету та Академії наук. Екскурсія завершується пішохідною прогулянкою по живописній частині “стариї” Афін – району Плака.

Озеро Марафон і зоопарк Аттики

На рівнині Марафон відбулася відома Битва при Марафоні, в якій афінські війська під командуванням Мілтіада перемогли персів. У сучасному місті Марафон щорічно починається марафонський біг, який є однією з емблематичних спортивних подій у світі. Далі в програмі передбачений візит до Зоопарку Аттики, який займає площу 200 гектарів та налічує понад 2000 тварин. Колекція рептилій, мавп, котячих, білих носорогів та пустельних тварин вражає. У зоопарку також є дельфінарій, будиночок з лемурами, демонстраційне годування тварин і навчальні програми.

Стародавній Коринф, монастир Святого Патапія

Коринф є одним з найбільших центрів Стародавньої Греції, який процвітав у XVII-XVI століттях до н. е. З тих часів до наших днів збереглися руїни величного храму Аполлона з його монолітними колонами. Римський період є значно багатшим: храм Октавії, фонтан Пірені, лазні Єврикла та інші споруди. Далі ви відвідаєте один з найвідоміших монастирів у Греції – жіночий діяльний монастир святого Патапія. У монастирі зберігаються недоторкані реліквії великого святого IV століття – Патапія. Наступна зупинка – Мис Ірейон, де знаходяться величні руїни святилища богині Гери. Коротка зупинка на обід біля озера Вульягмені з кришталево чистою водою завершує цю екскурсію.

Круїз по трьох островах Саронічної затоки

Ця захоплююча морська подорож дає вам можливість відвідати одразу три найкрасивіші острови. 

Перший острів – Егіна, відомий великолепно збереженим стародавнім храмом Афаї, Собором святого Нектарія Егінського, а також місцевими фісташками. Ви відвідаєте острів Порос, де протока між його узбережжям і Пелопоннесом в деяких місцях стискається до декількох сотень метрів, і невеликі човни, як своєрідні морські таксі, метушаться між берегами. Третій острів, Ідра, батьківщина власників торговельних суден, підкорить вас своєю непередбачуваною атмосферою. Тут абсолютно немає автомобілів, які заборонені на острові, це означає, що чистота повітря і природи заслуговують на найвищу похвалу.

Дельфи

Дельфі — це місце, яке викликає особливе захоплення. Круті скелі височать у небо, а круті схили переходять у пологі, а ще нижче розташовані руїни стародавнього міста. Дельфі зачаровує своїми розмірами та різноманіттям пам’яток, що нагадують про бурхливу історію. Тут є три частини. Верхня частина присвячена оракулу Аполлона, якому в стародавні часи грецькі міста приносили багаті дари. Центром святилища є храм Аполлона, де колись сиділа легендарна Піфія, що висловлювала таємничі пророцтва від імені бога Аполлона. Нижня частина, присвячена богині Афіни, включає одну з найкрасивіших пам’яток — ротонду з колонами.

Стародавня Олімпія

Подорож на півострів Пелопоннес до місця, де народилися і проводилися знамениті Олімпійські ігри, які є найвідомішою подією Стародавньої Греції. Ті, хто бажає, можуть бігти, як стародавні греки, на сотню метрів і встановити особистий рекорд. Знайомство з історією та традиціями Стародавнього Олімпійського буде завершено в археологічному музеї, де крім унікальних експонатів, що розповідають про життя олімпійців того часу, також знаходяться відомі статуї Праксітела. Повернення пройде через місто Патрас, найбільше місто Пелопоннесу, де можна відвідати православну кафедральну собор Святого Андрія Первозванного, де зберігаються реліквії святого та фрагмент хреста, на якому він був розп’ятий. Передбачена зупинка на обід (за додаткову плату).

Арголіда

Екскурсія до Арголіди включає зупинки біля Коринфського каналу та Нафпліона, а також відвідування Мікен та Епідавра. У Мікена ви ознайомитесь зі спадщиною легендарної мікенської цивілізації. Пам’ятники тієї далекої епохи залишають неповторні враження: “Левині ворота”, що ведуть до королівського палацу, та “циклопічні” стіни, побудовані з величезних каменів. Ви побачите скарбницю Атрея – величезну купольну гробницю. Епідавр, так само як Дельфи і Олімпія, був одним із центрів, що об’єднували грецький світ. Сьогодні тут знаходиться один з найкраще збережених театрів Давньої Греції. В кінці екскурсії зупинка біля Коринфського каналу, величезної споруди 19-го століття,а також відвідування Нафпліона, мальовничого міста з середньовічними фортецями.

Мис Суніон, озеро Вуліагмені

Мис Суніон відомий з часів Гомера як священне місце. Руїни храму Посейдона, побудованого в середині V століття до н.е., – у період, який увійшов в історію як “золотий вік Перікла”. Звідси, з висоти 60 метрів над рівнем моря, на краю крутого утесу відкривається чудовий вид на Егейське море та найближчі острови. По дорозі до Суніону буде зупинка в озері з гарячими радоновими джерелами Вульягмени. Ті, хто бажає, можуть поплавати.

Пішохідна екскурсія Плака

Плака, район, який в давні часи був торговельним і культурним центром стародавнього міста, розташований у центрі Афін прямо під Акрополем. Професійний гід ознайомить вас з основними визначними місцями цього афінського району, проведе вас вздовж заплутаних вуличок, покаже вам стародавні і православні храми з їх дивовижною історією та розповість про значення таких всесвітньо відомих археологічних пам’яток, як Бібліотека Адріана та Вежа Вітрів. У заключенні ви відвідаєте Стародавній Агору, а також відвідаєте відомий Стоа Аттала – галерею, прикрашену трьома рядами величезних колон.

Дводенний тур "Дельфи та Метеори"

Дельфи і Метеора, два легендарні об’єкти Світової спадщини ЮНЕСКО. Перше дивовижне місце, Метеора, не лише одне з найбільш відвідуваних місць для православних християн і популярне серед туристів, але й серед самих греків.

Знайомство з другим дивом назавжди залишиться в вашому серці. Дельфи – унікальний археологічний комплекс на висоті гори Парнас, неофіційна столиця Стародавньої Греції, зі своїм святилищем – храмом Аполлона.

Повернутись до Греції

Екскурсійні пакети

Додаткові сервіси