Про країну

Країна на Близькому Сході, розташована на східному узбережжі Середземного моря. Межує з Ліваном на півночі, Сирією на північному сході, Йорданією на сході та південному сході, Єгиптом на південному заході та омивається Середземним морем на заході. Резиденцією уряду країни та її столицею є Єрусалим, хоча цей статус не визнається багатьма країнами. Ізраїль займає невелику територію з відносно різноманітним рельєфом, що складається з довгої прибережної рівнини, високогір’я на півночі і в центральному регіоні та пустелі Негев на півдні.

Невід’ємною частиною економіки країни є туризм, який значно зріс і став важливим джерелом іноземної валюти, хоча на його зростання іноді впливають регіональні суперечки. Туристів приваблюють численні релігійні, археологічні та історичні пам’ятки Ізраїлю, такі як Стіна Плачу, біблійні міста, такі як Назарет і Вифлеєм на Західному березі річки Йордан, а також географічне розмаїття країни, чудова погода для проведення дозвілля і зв’язки з єврейськими та палестинськими громадами. У гірській місцевості, пустелях і вздовж узбережжя розташовані численні курорти, більшість туристів приїжджають з Європи, в той час як кількість туристів з Північної Америки постійно зростає.

Державна мова – іврит.
Населення Ізраїлю є лінгвістично та культурно різноманітним. Майже все населення розмовляє івритом і визнає його рідною мовою. Арабська мова використовується переважно арабською меншиною Ізраїлю, яка становить приблизно п’яту частину населення. Арабська мова має особливий статус за ізраїльським законодавством. Російською розмовляють близько 20% населення Ізраїлю, переважно численні іммігранти з колишнього Радянського Союзу. Англійська мова є добре відомою іноземною мовою для значної частини населення Ізраїлю, оскільки англійська широко використовується в офіційних логотипах і дорожніх знаках, поряд з івритом і арабською.

Грошова одиниця Ізраїлю – шекель. Шекель поділяється на 100 агор.

Ознайомтеся з візовою інформацією тут

Ознайомтеся з інформацією про Ковід 19 тут

Регіони

Єрусалим

Мертве море

Тель Авів

Додаткові послуги

Трансфери

Послуги в аеропорту

Екскурсії

Екскурсії