Про країну

Ласкаво просимо в країну бедуїнів, пустель, чудових курортів і стародавніх міст!
Йорданське Хашимітське Королівство (Йорданія) – молода арабська держава, що здобула незалежність 1946 року. Останніми роками країна активно розвиває свій туристичний потенціал і стала альтернативою Єгипту. А за медичним туризмом посідає п’яте місце у світі. Тут можна насолодитися Червоним морем, зробити приголомшливі фотографії пейзажів у пустелі та горах, відчути побут місцевих бедуїнів. Візитною карткою Йорданії є стародавнє місто в скелях – Петра. Варто також скуштувати страви національної кухні, а на прилавках сувенірних крамниць знайти “свій” дорогоцінний виріб.
Йорданія приваблива і для релігійних паломників. Саме тут розташована гора Нево, з якої, за переказами, Господь показав пророку Мойсею Землю обітовану. Десь у цих місцях, згідно з Біблією (“на долині в землі Моавитській проти Беф-Фегора”), Мойсей був похований, але його могила не знайдена досі. На вершині гори стоїть меморіал із написом “Бог є любов” різними мовами. Віряни також можуть відвідати місце хрещення Ісуса на річці Йордан і побачити мозаїку VI століття з картою святої Землі в церкві Святого Георгія.
Йорданія розташована на північному заході Аравійського півострова, має спільні кордони з Сирією, Іраком, Саудівською Аравією, Ізраїлем, Єгиптом і частково визнаною Державою Палестина – на західному березі річки Йордан. Майже вся територія країни вкрита пустелями і напівпустелями, вести сільське господарство тут неможливо. Йорданія розташована на висоті близько 700-1200 метрів над рівнем моря. Найвища точка – гора Джабаль-умм-ад-Дамі (1854 м), найнижча – Мертве море (близько 400 метрів нижче рівня моря).
Адміністративно Йорданія ділиться на 12 мухафазів (областей), на чолі яких перебувають губернатори. Найбільші міста – Амман, Акаба, Ірбід, Маан.
Йорданія – країна, в якій ви можете відпочити з комфортом у готелі, розслабитися на пляжі, познайомитися з життям кочівників і спробувати екстрим у горах. Цю країну сміливо можна назвати туристичним раєм через масу історичних і культурних пам’яток на будь-який смак. Відвідайте місця поклоніння паломників, зробіть світлини на червоних пісках Ваді Рам і скелях Петри, поправте здоров’я на гарячих джерелах Маана.

Офіційна мова – арабська, у бізнесі, уряді та серед освічених людей також широко поширена англійська. Арабська та англійська обов’язкові для вивчення в школах. Французьку мову викладають у низці шкіл, але вона не є обов’язковою для вивчення. Незважаючи на це, у сучасній Йорданії сформувався франкомовний прошарок. Радіо в Йорданії транслює передачі арабською, англійською та французькою мовами.

Йорданський динар (JOD), що дорівнює 100 піастрам і 1000 філсам. “Ходять” банкноти номіналом 1, 5, 10, 20, 50 динарів і монети 0,5, 1, 5, 10, 25 і 100 динар. Філси вже практично вийшли з ужитку, але монети в 5, 10, 25, 100, 250 і 500 філс усе ще мають обмежене ходіння.

Інформацію щодо візи Ви можете перевірити тут

Регіони

Екскурсії

З Амману

З Мертвого моря

Додаткові послуги

Індивідуальні трансфери